Izvor: B92, 22.Dec.2023, 18:16
Junajted ima velike probleme pred meč u Londonu
Menadžer Mančester Junajteda, Erik ten Hag, saopštio je da ima velike kadrovske probleme pred izuzetno gust raspored koji čeka njegovu ekipu u narednom periodu.
Kako je saopštio Holanđanin, u naredne tri utakmice, do Nove godine, sigurno neće moći da računa na povređene Lisandra Martineza, Viktora Lindelofa, Harija Megvajera, Kazemira i Mejsona Maunta.
Uz sve to, jedan meč suspenzije mora da odradi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Diogo Dalo, koji je isključen u utakmici protiv Liverpula.
Lindelof je morao da ode na operaciju i pretpostavlja se da će pauzirati barem četiri nedelje.
Jedina dobra vest za navijače "crvenih đavola" je činjenica da se posle odrađene suspenzije u tim vraća kapiten Bruno Fernandeš.
Junajted u subotu od 13.30 gostuje Vest Hemu, 26. decembra dočekuje Aston Vilu, a 30. 12. ide u goste Notingem Forestu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Manchester United, London





















