Izvor: RTS, 05.Dec.2020, 21:18

Junajted bolji od Vest Hema, Čelsi od Lidsa

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su ekipu Vest Hema u gostima sa 3:1 u meču 11. kola Premijer lige. Čelsi je na svom terenu bio bolji od Lidsa istim rezultatom.
Nakon dužeg vremena, navijači su prisustvovali utakmici Premijer lige, tj 2000 njih, ali to nije bilo dovoljno da Vest Hem iznenadi na svom terenu ekipu Mančester junajteda.

"Čekićari" jesu imali prednost na poluvremenu, koju im je doneo Suček u 38. minutu, ali je Junajted >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u drugom poluvremenu došao do preokreta i pobede.
Za samo tri minuta, od 65. do 68, gosti su došli do dva gola. Prvo je mrežu zatresao Pogba, da bi na 2:1 preokrenuo Grinvud.
Do kraja susreta "crveni đavoli" postigli su još jedan gol, kada je u 78. minutu Rašford postavio konačnih 3:1 za Junajted.
Ekipa Čelsija savladala je Lids sa 3:1.
Gosti su poveli golom Bamforda već u četvrtom minutu, da bi Žiru u 27. doneo izjednačenje.
"Plavci" u drugom poluvremenu postižu još dva gola i dolaze do pobede. Prvo je Zuma pogodio u 61. minutu, da bi Pulišić u nadoknadi meča stavio tačku na susret.