Junajted od očaja do sjaja u Londonu, đavolsko drugo poluvreme za preokret nad Vest Hemom (video)

Izvor: Sportske.net, 05.Dec.2020, 21:30

Junajted od očaja do sjaja u Londonu, "đavolsko" drugo poluvreme za preokret nad Vest Hemom (video)

Klub sa Old Trafroda sada zaostaje samo dva boda za liderom uz meč više.

Fudbaleri Mančester junajteda stigli su do četvrte uzastopne pobede u Premijer ligi pošto su u 11. kolo stigli do preokreta na gostovanju Vest Hemu u Londonu slavivši sa 3:1.

Kao često puta do sada ove sezone izabranici Ole-Gunara Solskjera odigrali su prvo poluvreme za zaborav.

Pravo je čudo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << kako Vest Hem nije otišao na odmor sa ubedljivijom prednošću od 1:0 do koje su stigli u 38. minutu kada je sjajni češki vezista Tomas Souček postigao gol.

Solskjer je na startu drugog poluvremena espresno reagovao zamenivši indisponirane Edinsona Kavanija i Donija Van de Beka umesto kojih su ušli Markus Rašford i Bruno Fernandeš.

U drugom poluvremenu se rasplamsala igra, a prvi gol u nastavku postigli su gosti kada je Pol Pogba sjajno šutirao sa ivice šesnaesterca, golman Vest Hema nije imao šanse da odbrani udarac.

Samo tri minuta kasnije usledi je potpuni preokret kada je mladi Mejson Grinvud dočekao centaršut Aleksa Telješa pogodivši donji levi ugao gola Fabijanskog.

Konačnih 3:1 "crvenim đavolima" obezbedio je Markus Rašford kada ga je u 78. minutu Huan Mata spojio sa golom.