Srbi pred istorijskom šansom: Pun Vembli i ceo svet gledaće ih na delu! (VIDEO)

Izvor: BKTV News, 14.Maj.2018, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veliki uspeh našeg dvojca

Ekipa Fulama plasirala se u finale plej-ofa engleskog Čempionšipa pobedivši Derbi u revanš meču polufinala (2:0).

Tim koji sa klupe predvodi Slaviša Jokanović nadoknadio je gol zaostatka iz prvog duela i overio karti za Vembli na kojem će se za mesto u Premijer ligi boriti sa boljim iz dvomeča Midlzbro - Aston Vila.

Vođstvo londonskom timu doneo je Sesegnon u >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << 47. minutu posle sjajne timske akcije.

Pogodak za plasman u finale plej-ofa postigao je Odoi posle kornera za domaćina u 66. minutu.

Trijumf nad derbijem doneo je oduševljenje na Krevin kotidžu i priliku da se Fulam posle četiri sezone vrati u elitno fudbalsko društvo Engleske.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović na terenu je proveo svih 90. minuta u ekipi iz Londona

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.