Uživo: Gece pogodio stativu i prečku u Mančesteru, Real vodi u Amsterdamu!

Izvor: Blic, 03.Okt.2012, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od 20 sati i 45 minuta na programu su mečevi drugog kola Lige šampiona, a derbi večeri igra se u Mančesteru gde domaći Siti očekuje izazov u vidu nemačkog prvaka Borusije Dortmund. Tok tog meča, kao i promene na ostalim susretima grupe A, B, C i D možete pratiti uživo na blicsport.rs.

Zenit - Milan 2:3

(Hulk 45, Širokov 48 - Emanuelson 13, Šaravi 16, Hubočan 75ag)

Grupa D:

Mančester Siti - Borusija Dortmund 0:0

Ajaks - Real Madrid 0:1

21:32 - Malaga zasluženo vodi u Briselu golčinom Eliseua!

Malaga je konačno krunisala dominaciju pogotkom u finišu prvog poluvremena.

Iako su propustili nekoliko stopostotnih prilika, Andalužani su poveli neverovatnim pogotkom Eliseua sa distance.

Ovo je možda i najlepši gol u dosadašnjem toku Lige šampiona.

21:31 - Mitroglu poravnava rezultat u Londonu!

Olimpijakos potpuno zasluženo stiže do izjednačenja u Londonu.

Kostas Mitroglu je fantastično reagovao glavom na centaršut sa leve strane i vratio rezultat u egal pred kraj prvog poluvremena.

21:28 - Vode Real i Arsenal!

Kristijano Ronaldo je očekivano doveo Real u vođstvo nakon niza propuštenih prilika protiv Ajaksa, a do vođstva je stigao i Arsenal koji je zahvaljujući prizemnom i preciznom udarcu Žervinja stigao do 1:0.

21:26 - Golmani briljiraju u Mančesteru

Prosto je neverovatno kako nema golova u Mančesteru, gde Siti i Borusija iz Dortmunda i dalje igraju bez golova.

Najzaslužniji za to je domaći golman Džo Hart koji je još jednom demantovao Gecea, a koliko mladi fudbaler nema sreće govori i to da je pogodio prečku nakon već pogođene stative.

21:20 - Kijevljani duplirali prednost!

Dinamo iz Kijeva je zasluženo stigao do vođstva od 2:0, i to autogolom mladog Pivarića. Loše je reagovala odbrana Zagrepčana, poklonila loptu Ukrajincima, usledio je centaršut Taiva, a nespretni Pivarić smestio loptu iza leđa Kelave.

21:18 - Malaga ređa promašaje

Malaga je dominantniji rival u Briselu gde je domaći Anderleht već nekoliko puta bio miljenik sreće pošto su odlične šanse propustili Hoakin, Saviola i Isko.

21:11 - Šalke izjednačio protiv Monpeljea

Šalke je brzo stigao do izjednačenja pošto je Julijan Draksler sjajno napao prazan prostor, zaobišao gostujućeg golmana i smestio loptu u praznu mrežu.

21:03 - Opsada Reala u Amsterdamu

Gol visi u vazduhu u Amsterdamu gde je golman Ajaksa Vermer čak tri puta spasio "kopljanike".

Prvo je odbranio udarac Kristijanu Ronaldu, zatim Rikardu Kaki, a na sve to se nadovezao odbranom Karimu Benzemi.

20:59 - Velika šansa za Ibrahimovića, Monpelje vodi!

Zlatan Ibrahimović je propustio kolosalnu šansu za PSŽ pošto je neometan sa pet metara šutirao glavom pored gola.

U isto vreme Monpelje je stigao do vođstva na gostovanju Šalkeu, i to zahvaljujući majstoriji Ait-Fane koji je sa šesnaestak metara predivno pogodio gol domaćina.

20:59 - Hart uz pomoć stative spasio Siti!

Iako je Siti na početku utakmice bio bolji rival, najbolju šansu u dosadašnjem toku susreta propustio je Mario Gece. Supertalentovani fudbaler je šutirao sa 16 metara i naterao Džoa Harta da se pruži koliko je dugačak i sprovede loptu do stative, pa u korner.

20:51 - Dinamo iz Kijeva vodi protiv imenjaka iz Zagreba!

Samo tri minuta bilo je potrebno Dinamu iz Kijeva da povede u duelu protiv imenjaka iz Zagreba.

Sjajno je centrirao bivši igrač "modrih" Ognjen Vukojević, a Gusev rutinski glavom smestio loptu iza leđa Kelave za 1:0.

20:30 - Milan slavio u Rusiji

Već je odigran jedan meč, i to u grupi C, gde je posle zanimljivih 90 minuta Milan slavio rezultatom 3:2 na gostovanju Zenitu.

Budite uz nas i pratite preostalih sedam utakmica grupe A, B, C i D.

20:25 - Dobrodošli!

Dobro veče i dobro nam došli na novi blog uživo posvećen mečevima Lige šampiona.

I ovoga puta očekuje nas osam utakmica, koje možete pratit uz Blicsport.rs!

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.