UŽIVO LŠ (55. minut)! Bajern napunio mrežu vučice, četiri gola Adrijana

Izvor: Vesti-online.com, 21.Okt.2014, 21:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO LŠ (55. minut)! Bajern napunio mrežu "vučice", četiri gola Adrijana

Čak 19 golova u prvom poluvremenu na sedam mečava Lige šampiona. Bajern i Šahtjor nanose katastrofu Romi, odnosno BATE Borisovu.

Fudbaleri Bajerna se poigravali sa Romom

Na "Nou Kampu" stiže Ajaks, a Katalonci imaju imperativ pobede posle ne tako sjajnog starta Lige šampiona.

51. minut - Vodi Šalke 2:1 protiv Sportinga, strelac je Klas Jan Huntelar.
45. minut - Porto vodi 1:0 protiv Bilbaa, strelac Erera.

44. minut - Četiri gola Luisa Adrijana za 0:6 Šahtjora u Borisovu.

40. minut - Novi gol Adrijana za 5:0 Šahtjora protiv BATE Borisova.

37. minut - Adrrijano postiže svoj drugi, a četvrti gol za Šahtjor.

36. minut - Tomas Miler postiže iz penala peti gol za Bajern na "Olimpiku".

35. minut - Daglas povećava prednost Šahtjora u Borisovu na 3:0.

34. minut - Šalke je izjednačio posle katastrofalne greške golmana "lavova" Patrisija. Strelac je Obasi.

33. minut - Sporting sa igračem manje. Isklljučen je Maursio.

31. minut - Džon Teri za 3:0 Čelsija protiv Maribora.

31. minut - Arjen Roben postiže gol za 4:0 Bajerna u Rimu.

27. minut - Penal za Šahjor. Vodi ukrajinski šampion 2:0. Strelac Adrijano.

24. minut - Robert Levandovski za 3:0 Bajerna na "Olimpiku".

24. minut - Mesi povećava vođstvo Barselone protiv Ajaksa. To je 69. gol Argentinca u Ligi šampiona.

24. minut - Mario Gece povećava vođstvo Bajerna u Rimu.

23. minut - Penal za Čelsi. Didije Drogba je pogodio sa bele tačke.

16. minut - Sporting vodi u Gelezenkirhenu protiv Šalkea 1:10. Strelac Nani.

13. minut - Loik Romi postiže gol za vođstvo Čelsija protiv Maribora na "Stamford brodžu".

12. minut - Žervinjo je imao veliku šansu za Romu, ali je Nojer odlično intervenisao.

11.minut - Golom Brazilca Aleksa Tešeire, Šahtjor vodi u Borisovu pritiv beloruskog šampiona.

9. minut - Roben dovodi Bajern u vođstvo protiv Rome na "Olimpiku". Fantastičan gol Holanđanina.

8. minut - Vodi Barselona 1:0 protiv Ajaksa. Strelac Nejmar posle asistencije Mesija.

6. minut - APOEL je imao veliku šansu protiv PSŽ, ali ostaje 0:0. Zasad nema golova.

1. minut - Počelo je sedam utakmica Lige šampiona.

CSKA - Bajern 2:2 (Dumbija 65, Načo 86 penal - Aguero 29, Milner 38).

Roma - Bajern 0:5 (Roben 9, 31, Gece 24, Levandovski 25, Miler 35)

APOEL - PSŽ 0:0

Barselona - Ajaks 2:0 (Nejmar 8, Mesi 24)

BATE Borisov - Šahtjor 0:6 (Tešeira 11, Adrijano 28 penal, 37, 40, 44, Daglas 35)

Čelsi - Maribor 3:0 (Remi 13, Drogba 23 penal, Teri 31)

Šalke - Sporting 2:1 (Obasi 34, Huntelar 51 - Nani 16, crcveni karton Maurisio 33)

Porto - Atletik Bilbao 1:0 (Erera 45)

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.