Izvor: HotSport.rs, 01.Avg.2023, 22:39

ŠTA SMO OVO GLEDALI!? Olimpija senzacionalno prošla Bugare, Ludogorec promašio penal u 102. minutu! (VIDEO)

Haos u Ljubljani. Olimpija iz Ljubljane je na svom terenu savladala Ludogorec iz Razgrada rezultatom 2:1, i tako sa ukupnih 3:2 prošla u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona. Kiril Despodov i Maks Elšnik su postigli po gol za svoje ekipe u 15., odnosno u 19. minutu, a onda se ništa nije dešavalo punih 70 ... Read more
The post ŠTA SMO OVO GLEDALI!? Olimpija senzacionalno prošla Bugare, Ludogorec promašio penal u 102. minutu! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona