Rasprodate ulaznice za oproštajni meč Raula

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Apr.2013, 18:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rasprodate ulaznice za oproštajni meč Raula

Šalke je saopštio da su rasprodate ulaznice za oproštajni meč u čast španskog fudbalera Raula protiv katarskog Al Sada, koji je zakazan za 27. juli u Gelzenkirhenu.
(FOTO: AP)
Tridesetpetogodišnji Raul proveo je u Šalkeu dve sezone i pomogao tom timu da se plasira u polufinale Lige šampiona 2011, u kojem su izgubili od Mančester Junajteda.
Rasprodate su sve karte za utakmicu pod >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << sloganom „Grasijas, Raul”, na stadionu kapaciteta 61.000 gledalaca u Gelzenkirhenu.
Raul, koji je za Španiju igrao na 102 utakmice, prošlog vikenda je sa novim, katarskim timom osvojio titulu.
Raul je najbolji strelac Real Madrida u istoriji tog kluba sa 228 golova, kao i u Ligi šampiona (LŠ), a osvojio je šest titula prvaka Španije i tri trofeja LŠ dok je igrao za Madriđane u periodu od 1994. do 2010. godine.
On je drugi golgeter u istoriji reprezentacije Španije, iza Davida Vilje. Raul je za Šalke igrao od 2010. do 2012. i u tom periodu je odigrao 66 mečeva i postigao 28 golova. Španski internacionalac je u Al Sad prešao 2012.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.