Pogledajte sve golove u prvih 45 minuta mečeva Lige šampiona! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 30.Sep.2014, 21:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvih 45 minuta mečeva 2. kola Lige šampiona palo je dosta golova, koje možete videti ovde

Drugo kolo Lige šampiona donelo je nova uzbuđenja na svim stadionima ove večeri. Najuzbudljivije je u Parizu na “Parku prinčeva” gde Pari Sen Žermen vodi protiv Barselone sa 2:1. Mančester Siti je dočekao Romu a rezultat posle >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << 45 minuta je 1:1.

Parižani su poveli protiv Barse golom Davida Luiza

Izjednačio je Leo Mesi:

A zatim je Marko Verati doneo novu prednost PSŽ-u

Mančester Siti je poveo golom Serhia Aguera

Ali, legenda Rome Franćesko Toti je doneo iznenađenje:

Čelsi vodi u Lisabonu protiv Sportinga 1:0 a gol je psotigao srpski reprezentativac Nemanja Matić

Ekipa Maribora napravila je iznenađenje jer vodi protiv Šalkea sa 1:0 a gol je postiogao Damjan Borah

Na Kipru Apoel i Ajaks igraju nerešeno u prvih 45 minuta. prvi gol dao je Lukas Andersen za Ajaks

Izjednačio je Gustavo Manduka u 31. minutu

Na meču Bate Borisov – Atletiko palo je tri gola. Prvi je dao za Bate Denis Poljakov

Drugi je dao Aleksandar Krnitski za 2:0