Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2020, 18:56

PL - Čelsi lako do trijumfa u Barnliju, Zijeh proradio i na domaćoj sceni! (video)

"Plavci" opravdali ulogu favorita.
Fudbaleri Čelsija savladali su Barnli kao gosti rezultatom 3:0 u sedmom kolu engleske Premijer lige.
Domaćin je propustio veliku priliku preko Barnsa već na početku meča, pa je "kazna" stigla u 26. minutu kada je Hakim Zijeh postigao svoj prvi gol u Premijer ligi nakon lepo izgrađene timske akcije po desnoj strani, nakon što je nedavno pogodio i u Ligi šampiona protiv Krasnodara.
Do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, ali je u nastavku ekipa Frenka Lamparda potvrdila trijumf.
Ponovo je prvo zapretio Barnli, međutim u 63. minutu Kurt Zuma nakon kornera uspeva da udvostruči prednost "plavaca".