Ludnica u Sofiji, Ludogorec u Ligi šampiona!

Izvor: UživoFudbal.com, 28.Avg.2014, 01:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Londonski Arsenal uspeo je da ostvari minimalnu pobedu na svom terenu od 1:0 protiv Bešiktaša i tako se plasira u grupnu fazu Lige šampiona. Tim Arsena Vengera igrao je sa igračem manje od 75. minuta kada je crveni karton dobio Debiši.

Bajer Leverkuzen bio je veoma ubedljiv protiv Kopenhagena i ostvario i drugu pobedu. Već u prvom minutu domaćin je poveo i do graja prvog dela postigao još dva pogotka. U nastavku je sve bilo jasno samo je >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << Kisling svojim drugim pogotkom na meču postavio konačnih Leverkuzen – Kopenhagen 4:0

Malo ko je očekivao da Malme može ove sezone do žreba za grupnu fazu Lige šampiona ali je švedski tim totalno nadigrao Salzburg i zasluženo slavio sa 3:0 na svom terenu i ukupnim rezultatom 4:2 prošao dalje.

Rafael Benitez ipak će sa Napolijem u Ligu Evrope. Italijanski tim poražen je na gostovanju u revanš meču protiv Atletik Bilbaa. Iako su poveli sa 0:1 golom Mareka Hamšikau 47. minutu, gosti nisu uspeli da održe tu prednost pred naletima Atletika koji je preko Aduriza, dva puta i Gomeza jednom totalno preokrenuo rezultat i to za samo 13. minuta – od 61. do 74. kada je i postavljen konačan rezultat Atletik – Napoli 3:1

U Sofiji prava ludnica kada je Ludogorec venomenlnim golom Vandersona u 90. minutu poveo sa 1:0 protiv Steaue i tako omogućio produžetke svom timu. U 118. minutu golman domaćih dobija direktan crveni karton a utakmica odlazi na penale. Upravo je Rumun Moci, centralni bek, dobio priliku da brani penale i to mu je pošlo za rukom u sedmoj seriji i tako se bugarski tim našao u grupnoj fazi Lige šampiona
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.