Izvor: HotSport.rs, 01.Avg.2023, 22:04

IZOSTALA DRAMA U ATINI: Panatinaikos strepeo, ali Srbin rešio sve dileme! (VIDEO)

Zanimljivo u kvalifikacijama, ali ne i neizvesno. Fudbaleri Panatinaikosa u Atini su odigrali 2:2 sa ukrajinskim Dnjiprom i tako ukupnim rezultatom 5:3 obezbedili prolaz u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona gde ih čeka Olimpik iz Marseja. Poveli su domaći već u 15 minutu preko Andraža Sporara, ali su najpre gosti poravnali rezultat 10 minuta ... Read more
The post IZOSTALA DRAMA U ATINI: Panatinaikos strepeo, ali Srbin rešio sve dileme! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na HotSport.rs...

SPEKTAKL U BRATISLAVI: Slovan strepeo do kraja, Zrinjski spavao sat vremena pa terorisao Slovake i Borjana! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 01.Avg.2023

Sjajan meč smo gledali. Slovan je uz velike muke u Bratislavi uspeo da prebrodi Zrinjski, i izvuče remi – 2:2, pa je tako uz minimalnu pobedu u BiH uspeo da obezbedi prolaz u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona. Poveli su domaći na samom startu, nakon kornera precizan je bio srpski internacionalac...

SRBIN ODVEO RAKOV U TREĆU RUNDU: Karabag napadao ali Vladan nije dao lopti u mrežu!

Izvor: HotSport.rs, 02.Avg.2023, 20:05

Poljaci u trećoj rundi. Poljski Rakov obezbedio je plasman u treću rundu kvalifikacija za Ligu šampiona, jer je nakon pobede kući, izvukao 1:1 u Azerbejdžanu protiv Karabaga i tako prošao dalje. Prvo poluvreme je nešto vrlo verovatno najgore što ćemo ove sezone gledati od ovih ekipa, ali Fran...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.