Gol Mandžukića baca Evropu u trans: Ovo je verovatno najlepši gol koji smo videli u finalima Lige šampiona! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 03.Jun.2017, 21:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav gol je dao Mario Mandžukić - AU!

Juventus je izjednačio u finalu Lige šampiona protiv Real Madrida samo sedam minuta pošto je protivnik poveo.

Neverovatnu akciju izveo je Juve.

Iguan je spustio loptu Mandžukiću na sedam-osam metara od gola, a on ju je podigao i udarcem preko glave pogodio suprotan ugao.

Apsolutno jedan od najlepših golova koje je Liga šampiona ikad videla.

(Telegraf.rs)

Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na Telegraf.rs...

Mandžukić magijom poništio Ronalda, kakav početak! (video)

Izvor: Sportske.net, 03.Jun.2017

Portugalac doneo prednost Real Madridu, Hrvat majstorijom izjednačio posle sedam minuta!..Fudbaleri Real Madrida poveli su protiv Juventusa, a strelac je bio Kristijano Ronaldo u 20. minutu...Delovalo je da Juventus drži stvari u svojim rukama, ali je Real onda poveo iz prvog ulaska u protivnički...

Potpuno se izgubio: Kao da je večno trajalo ovo Bufonovo slavlje Mandžukićevog gola (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 03.Jun.2017

Foto: AP/Tanjug..Neverovatan gol za izjednačenje 1:1 na finalnoj utakmici Lige šampiona sa Realom postigao je Mario Mandžukić...Juventus je na fenomenalan način otvorio utakmicu, a posle primljenog gola je uspeo da se vrati u igru...Koliko je taj gol značio velikom Đanluiđiju Bufonu, biće vam...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.