GOL KOLAROVA: Siti gubio 2:0, ali na kraju slavio s 3:2!

Izvor: Kurir, 10.Dec.2013, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajern je i pored poraza osvojio prvo mesto u grupi D LŠ

BEOGRAD - Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u Minhenu ekipu Bajerna rezultatom 3:2 u meču poslednjeg šestog kola grupe D Lige šampiona.

Bajern je furiozno počeo meč i poveo s 2:0 već u 12. minutu. Miler je doveo Bajern u vođstvo u petom minutu, a Gece je u 12. povisio na 2:0. Gosti su smanjili na 2:1 preko Silve u 28.

U 59. minutu dosuđen je penal za goste pošto je u kaznenom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prostoru Bajerna srušen Milner. Siguran sa bele tačke bio je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov. Konačan rezultat postavio je Milner tri minuta kasnije. Kolarov je odigrao celu utakmicu.

Viktorija Plzen je pobedila CSKA s 2:1 u drugom meču poslednjeg kola grupe D. Gosti su poveli golom Muse u 65. minutu, a Kolar je izjednačio u 77. Konačan rezultat postavio je Vagner u 90. Zoran Tošić igrao je za CSKA do 52. minutu.

Bajern i Mančester siti su sakupili po 15 bodova. Oba tima obezbedila su plasman u osminu finala Lige šampiona.  Plzen i CSKA su sakupili po tri poena, a Česi će zbog boljeg međusobnog skora igrati u 1/16 finala Lige Evrope.