BBB divljali u Sevilji

Izvor: Vesti-online.com, 02.Nov.2016, 11:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BBB divljali u Sevilji

Uoči meča Sevilje i Dinama u četvrtom kolu Lige šampiona, "Bed blu bojsi" su divljali na ulicama najvećeg grada Andaluzije.

- Dinamovi navijači bili su u restoranu kada su stigli Seviljini navijači, došlo je do zastrašujuće tuče, na sve strane su letele stolice i stolovi - preneli su španskim medijima oni koji su se zatekli na licu mesta.

Neki španski mediji prenose da su hrvatski >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << navijači koji su satima pili u centru grada, počeli da razbijaju sve oko sebe, a policija je privela nekoliko navijača.

Španaska policija imaće pune ruke posla ispred i na stadionu "Sančez Pichuan". U Sevilju je trebalo da stigne 200 navijača "modrih", ali biće ih bar pet puta više.

#AgenciaEcce

Anoche comenzó la #OperaciónAtomáPorCuloLosVeladores por parte del Aytmo. Se comenzó en la Avenida y hoy seguirá por el Centro pic.twitter.com/sD8Gnqr0n5— Ecce Betis Oé (@RoalesAntonio) 2 November 2016

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.