Izvor: HotSport.rs, 20.Feb.2024, 23:56

INTER SLAVI SRBINA: Arnautović presudio Atletiku, PSV sa bele tačke izvukao remi protiv Borusije! (VIDEO)

Jorgandžije nisu odolele Fudbaleri milanskog Intera su teškom mukom na svom terenu uspeli da savladaju ekipu Atletiko Madrida u prvom meču osmine finala Lige šampiona, a konačan rezultat je bio 1:0. Od samog starta meča domaćin je mnogo više pretio, a kapitalnu priliku je u 38. minutu propustio Lautaro Martinez kome je loptu ostavio Markus ... Read more
The post INTER SLAVI SRBINA: Arnautović presudio Atletiku, PSV sa bele tačke izvukao remi protiv Borusije! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona

Nastavak na HotSport.rs...

Bez pobednika u Ajndhovenu – PSV i Borusija remizirali VIDEO

Izvor: B92, 21.Feb.2024, 00:02

Fudbaleri PSV-a i Borusije Dortmunda su remiziali 1:1, u prvom meču 1/16 finala Lige šampiona u Ajndhovenu...Borusija je povela pogotkom u prvom poluvremenu, ali je u drugom domaća ekipa uspela sa bele tačke da dođe do izjednačenja i remija...Revanš meč u Nemačkoj je na programu 13. marta od...

LIGA ŠAMPIONA: Arnautović probio Čolov "bunker", remi PSV-a i Dormunda

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Feb.2024

Sve je otvoreno pred revanš mečeve...Fudbaleri Intera savladali su Atletiko Madrid (1:0) dok nije bilo pobednika u duela PSV-a i Borusije Dortmund (1:1) u prvim utakmicama osmine finala Lige šampiona...Junak Neroazura je bio Marko Arnautović. Austrijanac je ušao u igru na početku drugog poluvremena...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.