Peleova devojka ga je brutalno izvređala kad je promašio penal! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 05.Jul.2016, 12:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gracijano Pele jedan je od fudbalera Italije koji je promašio penal u seriji u četvrtfinalu Evropskog prvenstva protiv Nemačke, koja se na kraju plasirala u polufinale.

Sigurno da su mnogi navijači Italije pošteno opsovali fudbalera Sautemptona.

Ali njegova devojka Viktorija Varga?!

Mađarska manekenka je uhvaćena kako komentariše promašaj svog dečka rečima:
- Znala sam, go***r.

Barem tako tvrde Italijani da su joj pročitali sa usana.

Varga je u vezi sa Peleom četiri godine, a priča se da je fudbaler na početku veze često dolazio u Budimpeštu zbog 24-godišnje lepotice.

— Football Funnys (@FootballFunnys) July 5, 2016

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...

Legenda kaže da se Zaza i dalje zaleće...

Izvor: B92, 05.Jul.2016

Promašaj Simonea Zaze u penal seriji četvrtine finala Evropskog prvenstva protiv Nemačke glavna je tema medija i društvenih mreža poslednjih nekoliko dana...Napadač Italije ušao je u igru u 119. minutu (1:1), isključivo iz razloga da bude jedan od izvođača jedanaesteraca, ali se propisno obrukao...Namestio...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.