Izvor: 24sedam.rs, 31.Jan.2023, 21:24

Skandal u Istanbulu, Evroliga će biti na velikom ispitu! Navijači Fenera nisu dali sudijama da odu u svlačionicu! (VIDEO)

Olimpijakos ponizio Fener u prvom poluvremenu, navijači turskog prvaka pronašli glavne krivce za katastrofalan rezultat
Pogledaj vesti o: Evroliga

Nastavak na 24sedam.rs...

SKANDAL U ISTANBULU: Navijači Fenera nisu dali sudijama da odu u svlačionicu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Feb.2023, 05:35

Scena koja se ne viđa često na ovako visokom nivou...Olimpijakos je očitao lekciju Fenerbahčeu 93:73 u 22. kolu Evrolige i to na gostovanju u Istanbulu u meču u kojem je izbio veliki skandal na poluvremenu...Tim iz Atine je vodio čak 30 razlike u 17. minutu utakmice (46:16), a neposredno pre toga...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sedam.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sedam.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.