Izvor: Blic, 18.Dec.2010, 12:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lafajet: Nisam bio opušten u Partizanu
Bivši košarkaš Partizana Oliver Lafajet vratio se u SAD, tačnije u klub Fort Vejn, koji je član razvojne NBA lige.
Po dolasku u klub, Lafajet je gledao da što manje priča o evropskoj avanturi, posebno o igranju za crno-bele u Evroligi.
"Nijednog trenutka se nisam osećao opušteno igrajući za Partizan. U formi sam, što je prednost. Ovde u Fort Vejnu sam kao kod kuće. Znam kako se igra u SAD.
U Partizanu se igralo drugačije, bliže protivničkom igraču. Ovde imam 'lufta', mogu da dišem, trčim i dobijam više prostora za otvoren šut", istakao je Lafajet.
Pogledaj vesti o: Evroliga, NBA
Lafajet: Nisam bio opušten u Partizanu
Izvor: S media, 18.Dec.2010
Bivši košarkaš Partizana Oliver Lafajet vratio se u SAD, tačnije u klub Fort Vejn, koji je član razvojne NBDL lige...Po dolasku u klub, Lafajet je gledao da što manje priča o evropskoj avanturi, posebno o igranju za crno-bele u Evroligi...Lafajetu propao angažman u Arisu..Lafajet pronašao novi...




