Izvor: S media, 18.Dec.2010, 12:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lafajet: Nisam bio opušten u Partizanu
Bivši košarkaš Partizana Oliver Lafajet vratio se u SAD, tačnije u klub Fort Vejn, koji je član razvojne NBDL lige.
Po dolasku u klub, Lafajet je gledao da što manje priča o evropskoj avanturi, posebno o igranju za crno-bele u Evroligi.
Lafajetu propao angažman u Arisu
Lafajet pronašao novi klub
Lafajet: Ludilo u "Pioniru"!
- Nijednog trenutka se nisam osećao >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << opušteno igrajući za Partizan. U formi sam, što je prednost. Ovde u Fort Vejnu sam kao kod kuće. Znam kako se igra u SAD. U Partizanu se igralo drugačije, bliže protivničkom igraču. Ovde imam prostora, mogu da dišem, trčim i lakše ulazim u poziciju za šut - istakao je Lafajet.
Pogledaj vesti o: Evroliga










