Izvor: RTS, 14.Mar.2011, 14:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ušao sam u seriju pobeda
Najbolji srpski teniser Novak Đoković zadovoljan je ubedljivom pobedom na startu ATP turnira u Indijan Velsu. Đoković je u drugom kolu turnira deklasirao Kazahstanca Andreja Golubjeva sa 2:0. "Ušao sam u seriju i ne bih želeo da je prekinem tako brzo", rekao je Đoković.
"Kontrolisao sam meč od početka do kraja", istakao je Đoković, koji je prvi deo meča protiv Golubjeva završio posle svega 21 minut >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << bez izgubljenog gema.
"Ušao sam u seriju i ne bih želeo da je prekinem tako brzo", rekao je pobednik turnira u Indijan Velsu 2008. godine.
Srpski teniser je posle najvećeg doprinosa trijumfu reprezentacije Srbije u finalu Dejvis kupa, decembra prošle godine, u Beogradu, protiv Francuske, od početka sezone ostvario seriju od 13 uzastopnih pobeda.
Đoković je prvo osvojio drugi grend slem turnir u karijeri, na Otvorenom prvenstvu Australije, da bi potom odbranio titulu na turniru u Dubaiju.
Treći reket sveta će se u trećem kolu sastati sa Letoncem Ernestom Gulbisom koji je bio bolji od Lu Jenhsuna iz Kineskog Tajpeha, rezultatom 6:7 (1:7), 7:6 (9:7), 6:1.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković





