Đoković jedva čeka da igra u Dejvis kupu

Izvor: Kurir, 20.Avg.2012, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković jedva čeka da igra u Dejvis kupu

Jedva čekam da se vratim u reprezentaciju i pokušam da osvojim još jednu titulu u Dejvis kupu, izjavio je Đoković.

SINSINATI- Najbolji srpski teniser Novak Đoković posle poraza u finalu mastersa u Sinsinatiju od Rodžera Federera rekao je da će naredne sezone ponovo igrati za nacionalni tim u Dejvis kupu.

"U prethodne dve godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << nisam igrao mnogo za reprezentaciju, jer sam imao veoma naporan raspored turnira. Tokom Olimpijskih igara u Londonu razgovarao sam sa selektorom Bogdanom Obradovićem i rekao sam mu da računa na mene. Jedva čekam da se vratim u reprezentaciju i pokušam da osvojim još jednu titulu u Dejvis kupu", izjavio je Đoković.

Đoković nije igrao u Dejvis kupu još od septembra 2011. godine, kada je nakon osvajanja US opena došao povređen na meč sa Argentinom i dodatno pogoršao povredu.

Ove godine Srbija je bez njega pobedila Švedsku, ali je zatim u četvrtfinalu poražena od Češke.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.