Baka Ljilja ponela Nolovaču u Arenu

Izvor: Blic, 16.Nov.2013, 19:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Baka Ljilja ponela "Nolovaču" u Arenu

Ljiljana Čelar, baka koja se skoro rasplakala što nije stigla da na vreme kupi karte za prvi takmičarski dan finala Dejvis kupa, a kojoj su čitaoci Blicsporta omogućili da dođe do ulaznica, pojavila se i u subotu u beogradskoj Areni, i to sa prijateljicama i jednim neobičnim detaljem.

Baka Ljilja je, naime, sa poklonjenim ulaznicama i u pratnji tri drugarice došla do Kombak arene, a ponela je i poklon >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za našeg najboljeg tenisera, Novaka Đokovića: rakiju, koju je sama pekla.

Iako rakija "Nole medeni" na kraju nije stigla do srpskih tenisera, baka Ljilja je i ovoga puta privukla veliku pažnju, baš kao i bučni češki navijači koji su u subotu proslavili trijumf svog dubla za vođstvo od 2:1 u velikom finalu.

>

Najčitanije SADA:
Pogledaj vesti o: Beogradska Arena

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Baka Ljilja ponela "Nolovaču" u Arenu

Izvor: Dzungla.org, 16.Nov.2013

Ljiljana Čelar, baka koja se skoro rasplakala što nije stigla da na vreme kupi karte za prvi takmičarski dan finala Dejvis kupa, a kojoj su čitaoci Blicsporta omogućili da dođe do ulaznica, pojavila se i u subotu u beogradskoj Areni, i to sa prijateljicama i jednim neobičnim detaljem.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.