ZVEZDIN EVROPSKI SJAJ Helsinki nije izdržao, Boaći i Pavkov torpedovali Fince!

Izvor: 011vodič.com, 24.Jul.2019, 23:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Helsinki u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa 2:0. Tim Vladana Milojevića ostvario je povoljan rezultat, ali prolaz u narednu fazu moraće da izbori u revanšu. Sva dešavanja sa ovog susreta mogli ste da pratite uživo uz Blicsport. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Vladan Milojević, trener Crvene zvezde >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << IVANIĆ PRAVO NA TREPAVICU Još jedan lep, evropski gol Zvezde, Boaći SE SAMO POKLONIO /VIDEO/ Od samog starta Zvezda je bila izuzetno ofanzivna. Fudbaleri crveno-belih su u prvih 10 minuta vršili ogroman pritisak na goste. Boaći, Marin, Ben i Ivanić su stajali duboko na polovini protivničke ekipe, time je Vladan Milojević očigledno iznenadio kolegu sa klupe Helsinkija, s obzirom na to da su Finci imali velike muke prilikom iznošenja lopte. Ipak, uspeli su gosti da smire situaciju na terenu i da posle prve akcije zatresu Borjanovu mrežu, Riski se tada našao u ofsajd poziciji pa njegov gol nije priznat. Do polovine prvog dela igre, definitivno je Helsinki smirio Zvezdin nalet sa početka utakmice, lopta se “preselila” na sredinu terena. A Zvezda je stigla do prve velike gol šanse baš u tom periodu mirnije igre. Posle fantastičnog kontranapada, Ivanić se našao u 1 na 1 situaciji, ali sjajno je odreagovao golman Rudakov. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija FK Crvena zvezda, FK Helsinki Ubrzo nakon toga, u 27. minutu crveno-beli su stigli do vođstva, Ivanić je odličnim centaršutem uposlio Boaćija, kojem zaista nije bilo teško da glavom postigne pogodak. Zvezda se nakon promene rezultate vratila visokom presingu sa početka utakmice i time naterali goste da odustanu od začetka napada iz zadnje linije. Tako su crveno-beli došli u situaciju da pokupe lopte koje golman Rudakov šalje tamo gde nema puno saigrača. DETALJ KOJI JE SVIMA PROMAKAO Verovali ili ne – […] More
The post ZVEZDIN EVROPSKI SJAJ Helsinki nije izdržao, Boaći i Pavkov torpedovali Fince! appeared first on 011vodic.com.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona