UŽIVO: Crvena zvezda - Partizan 67:60 (36. minut)! Neizvesno u Pioniru

Izvor: Vesti-online.com, 21.Jun.2014, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da li će Partizan večeras da stigne do 13. uzstopne titule ili će Crvena zvezda da izbori majstoricu u utorak. Srpska košarkaška tragedija - četvrti čin. Ostanite uz portal Vestinline i saznajte iz minuta u minut dešavanja iz "Pionira".

Duel Đorđa Gagića i Bobana Marjanovića

Domaćin je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Crvena zvezda koja će imati mnogo veću podršku navijača. Za crno-bele neizvesno je učešće Dejana Muslija, dok je u taboru Zvezde pod znakom pitanja Ivan Radenović, koji je zbog povrede kolena propustio treći duel.

36. minut - Prvi poeni Blažiča za plus sedam.

35. minut - Raško Katić je završio utakmicu. Umesto njega Marjanović je na parketu.

34. minut - Katić za plus sedam. Pavlović postiže prvu trojku.

33. minut - 28 poena Bogdanovića. Trojka Simonovića za plus šest.

32. minut - Tepić smanjuje na minus tri. Katić na drugoj strani vraća Zvezdu na plus 5.

31. minut - Nelson za plus 3. Dva bacanja za Lazića. Najveća prednost Zvezde u dosadašnjem delu meča.

30. minut - Trojka Lazića. Treća lična greška Lazića, na liniji bacanja je Bogdanović. Vodi Zvezda 52:51 posle treće četvrtine. Tri bacanja je promašio Bogdanović.

29. minut  - Poeni Bogdanovića za novo vođstvo Partizana.

28. minut - Zakucavanje Katića, uz faul Lovernja.

27. minut -Siguran je Nelson sa linije bacanja, za minus 1. Tehnička greška Dragićevića zbog simuliranja. 16 poena Dženkinsa, najefeikasniji u Zvezdi.

26. minut - 21 poen Bogdanovića.

25. minut - Poeni Marjanovića za vođstvo Zvezde. 19 poena Bogdanovića, nova trojka.

24. minut - Poeni Marjanovića za novo izjednačenje.

23. minut - Bertrans pogađa trojku. I Gagić ima tri lične greške.

22. minut - Treća lična greška Pavlovića. Četiri poena Dženkinsa u nastavku.

20. minut - Poslednji napad u prvom poluvremenu za vođstvo imaće Zvezda. Kraj prvog poluvremena, 35:36.

19. minut - 16 poena Bogdanovića. Zakucavanje Marjanovića za minus 1.

18. minut - Gagić drugi put uzastopno zakucava. Tajm-aut Radonjića.

17. minut - Trojka Dragićevića.

16. minut - Sjajna "banana" Simonovića nad Gagićem.

15. minut - Četiti poena Pavlovića.

14. minut - Slab napad obe ekipe u drugoj četvrtini.

13. minut - Lovernj smanjuje na poen razlike.

11. minut - Poeni Nelsona, prvi u drugoj četvrtini.

10. minut - Simultanka Bogdanovića. Sjajni Luka Mitrovića u Zvezdi, postigao je osam poena dosad. Posle prve četvrtine 22:21 za Crvenu zvezdu.

9. minut - Bogdanović vraća trojku. 11 poena najboljeg igrača Partizana.

8. minut - Trojka Lazića.

7. minut - Mitrović za vođstvo Zvezde.Šest poena Mitrovića za Zvezdu.

6. minut - Osam poena Bogdanovića. Ni Blažič nije uspešan u čuvanju najboljeg igrača Partizana.

5. minut - Zakucavanje Marjanovića. Trojka Bogdanovića s druge strane posle izgubljene lopte Jake Blažiča. Ponovo Partizan bolje otvara utakmicu. Marjanović postiže poene pored Gagića.

4. minut - Druga lična greška Nelsona zbog faula nad Bogdanovićem.

2. minut - Prve poene postiže Lovernj. Dženkins otima loptu Bogdanoviću i u kontri izjednačuje.

1. minut - Prva dva napada Partizan nije iskoristio. Dženkins i Nelson u prvoj postavi.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Izbori

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.