SUPERLIGA: Zvezda i dalje BEZ poraza, Zlatibor pao po drugi put (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Maj.2019, 18:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi ubedljiv trijumf.

Košarkaši Crvene zvezde slavili su u okviru sedmog kola Superlige Srbije ekipu Zlatibora na svom terenu sa 83:57 (25:16, 19:19, 26:12, 13:10). Crveno-beli su i dalje neporaženi u tekućem delu prvenstvu i gotovo izvesno će sa pozicije broj jedan krenuti u plej-of domaćeg šampionata. Utakmica je inače odigrana u dvorani u Železniku.

Gosti su se dobro držali do sredini druge donice pošto su Zvezdi zadavali dosta problema agresivnom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << igrom. Rezultat na poluvremenu glasio je 44:35.

Poluvreme 🏀

KK Crvena zvezda mts 44

KK Zlatibor 35

📊Čović 11 poena, @OgnjenDobric 8, @Lokoibadan 7 poena#kkcz #Zvezdas #WeAreTheTeam pic.twitter.com/kgHO7E9lPo

— KK Crvena zvezda (@kkcrvenazvezda) May 18, 2019

U drugom poluvremenu stvari su došle na svoje mesto i Zvezda je iz minuta u minut podizala razliku. Rezultatom 70:47 ušlo se u poslednju deonicu.

Kraj 3/4 🏀

KK Crvena zvezda mts 70

KK Zlatibor 47

📊Čović 16 poena, @OgnjenDobric 12, Rivers 11 #kkcz #Zvezdas #WeAreTheTeam pic.twitter.com/923E5wo8vf

Viđena je potpuna dominacija crveno-belih u poslednjoj deonici gde je domaći tim ostvario novi ubedljiv trijumf.

U nastavku pogledajte kako izgleda njegova devojka Mina Milutinović.