Poluvreme - Biće drame u nastavku, ne daju se Danci! (video)

Izvor: Sportske.net, 13.Avg.2019, 20:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda se približila plasmanu u plej-of, ali...

Završeno je prvo poluvreme na ''Parkenu'', gde je Crvena zvezda vodila protiv Kopenhagena, ali je u samom finišu ovog dela igre dozvolila rivalu da izjednači - 1:1. S obzirom da je i prvi meč u Beohradu završen istim rezultatom, u nastavku nas čeka prava igra nerava.

Već u prvom minutu večerašnjeg revanša, prvo veliko uzbuđenje i razlog za veliko nezadovoljstvo među Zvezdinim navijačima.

Crveno-beli >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << su bili u napadu, Ivani je ušao u kazneni prostor, gde ga je kapiten domaćih Zeka nagazio na stajnu nogu, ali za sudiju Mažejku to nije bio jedanaesterac.

Pet minuta kasnije i prvi razlog za brigu u ekipi Crvene zvezde, jer je štoper Milunović odmah ''požuteo'', pošto je laktom zakačio N'Dojea, ali narednih dvadesetak minuta prioteklo je baš onako kako su crveno-beli želeli.

Zvezda je imala blagu inicijativu, delovala opasnije, što se na pravi način potvrdilo u 17. minutu meča.

Tada je Marko Marin odlično centrirao sa leve strane na ivicu peterca, gde je Ričmond Boaći izbegao ofsajd zamku, umakao je na trenutak pažnji štopera Nelsona, ispružio nogu i loptu prosledio u mrežu neodlučnog golmana Gritebusta - 0:1.

Zvezda se potom povukla, Kopenhagen je preuzeo inicijativu i u 45. minutu Danci stižu do izjednačenja golom N'Dojea, posle centaršuta Bengtsona sa leve strane - 1:1.

Napadač Kopenhagena sačekao je loptu na drugoj stativi i pored Degeneka i Rodića glavom sproveo loptu u mrežu.

-

Da li će Milojević jednom u životu odigrati napadački fudbal? I zašto neće #fkcz