Milojević pred Čuku: Sad da vas vidim

Izvor: MozzartSport.com, 05.Avg.2017, 13:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milojević pred Čuku: Sad da vas vidim

"Jedva čekam reakciju posle dve pobede protiv Sparte", poručio trener crveno-belih

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević istakao je da je sutrašnji duel protiv Čukaričkog u 3. kolu Superlige Srbije pravi test za karakter njegovih igrača posle eliminacije praške Sparte.

"Očekuje nas jako teška utakmica, igramo protiv ozbiljne ekipe koja je u vrhu srpskog fudbala. Bio sam u Čukaričkom, znam koliko dobro je organizovan klub i zaslužuje respekt. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Želim da vidim karaketer mojih igrača posle meča u Češkoj, vraćamo se prvenstvu", rekao je Milojević na konferenciji za medije na stadionu Rajko Mitić.

MOZZART KVOTE
Crvena zvezda - Čukarički

On je dodao da želi da vidi reakciju crveno-belih nakon druge pobede nad Spartom u Pragu.

"Znamo koji su nam ciljevi i šta hoćemo, moramo da pokažemo karakter. U ovom trenutku se pokazuje koliki si igrač, nije pitanje umora, već psihičkog elementa. Jedva čekam da vidim kako će moji igrači da reaguju".

Interesantno da će Vladan Milojević naspram sebe imati sina Nemanju, vezistu Čukaričkog, ali trener Zvezde nije želeo taj duel da stavlja u glavni fokus predstojeće utakmice.

"Lepo je to, Nemanja je profesionalac, ali trebalo bi da se priča o drugim stvarima. Drago mi je što ide svojim stopama, tako treba da ide, zaslužuje lepu karijeru... Kada krene utakmica on je igrač, ja trener, ne znam ni kako ćemo se ponašati, ali razmišljam samo o mom timu. Prvi put igram protiv Čukaričkog gde sam bio tri godine, proveo sam mnogo lepih trenutaka, bilo je uloženo mnogo energije i emocija, osvojili smo Kup".

BOG VOLI ZVEZDU

Podsetio je Milojević i da je Čukarički kvalitetan tim, odlično vođen od strane trenera Nenada Lalatovića, kao i da ne vidi specifičnost meča u tome što su upravo Lalatović i on zamenili uloge na klupama dva tima. Prema njegovim rečima nije bilo vremena za slavlje jer je duel sa Spartom već arhiviran.

"Neko sam ko ne zna preterano da se raduje i slavi. Lepo je kada se napravi uspeh, ali fudbal je takav da moraš stalno da se dokazuješ i nema puno vremena da se raduješ. Pobeđen je veliki rival, idemo dalje, pred nama je Čukarički", zaključio je Milojević.

Utakmica između Crvene zvezde i Čukaričkog na programu je sutra od 20 sati na stadionu Rajko Mitić.

(foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na MozzartSport.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.