Ludnica na Marakani, Pavkov rešeta iz svih pozicija, Liverpulu preti nokaut! (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Nov.2018, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

''Ludnica'' na Marakani, Pavkov rešeta iz svih pozicija, Liverpulu preti nokaut! (video)

Odlična utakmica u prvih dvadesetak minuta, Zvezda hrabra, ofanzivna i sve joj se to isplaćuje!

Posle nekoliko prilika na obe strane, Ben se u 21. minutu našao u prilici, njegov udarac Alison je odbranio, a onda posle odlično izvedenog Marinovog kornera, Milan Pavkov je najviši u skoku - 1:0 za Crvenu zvezdu protiv Liverpula!

Gol pogledajte OVDE, treba li isticati kakav je delirijum na tribinama ''Marakane'' izazvao ovaj pogodak...
Podsetimo, Zvezda je u prethodne dve utakmice, u Parizu i na Enfildu, doživljavala pad u igri posle prvih dvadesetak minuta, što su njeni rivali obilato koristili, ali ovoga puta potpuno drugačija slika na terenu.

Zvezda je za sada opasnija, konkretnija, ima više udaraca ka golu i za sada je ono što gledamo na terenu - fenomenalno!

Jer, od 28. minuta Zvezda vodi 2:0!!! Opet Pavkov!!! GOLČINA sa preko 20 metara!!!

Napadač Crvene zvezde raspalio je po lopti desnom nogom u desni ugao, a Alison je paradom samo ulepšao ovaj pogodak!
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Pariz