DRAMA U RUSIJI: Spajić BRUTALNIM skokom u nadoknadi doneo bod Krasnodaru (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Nov.2019, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uzbudljiv meč.

Fudbaleri Krasnodara remizirali su sa Rostovom u 15. kolu šampionata Rusije rezultatom 2:2 (0:2), posle velike drame. Domaći su do izjednačenja stigli u trećem i petom minutu sudijske nadoknade, a gol vredan remija delo je Uroša Spajića, bivšeg štopera Crvene zvezde i srpskog reprezentativca.

Rostov je igrao odličan fudbal u većem delu meča. Gostima je prednost doneo Jonov >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << koji je bio dvostruki strelac u prvom poluvremenu, u 34. i 41. minutu.

Smanjio je Ignjatijev u 93. minutu, da bi Spajić glavom pogodio za 2:2, a gol Srbina možete pogledati u videu.

Rostov je ovim remijem zadržao treću poziciju na tabeli ruske Premijer lige sa 30 bodova, dok je Krasnodar četvrti sa poenom manje.