Valjadolid gurnuo Majorku ka dnu

Izvor: B92, 03.Nov.2019, 15:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Valjadolid "gurnuo" Majorku ka dnu

Fudbaleri Valjadolida pobedili su Majorku sa 3:0, u 12. kolu Primere.

Domaći su nastavili dobru seriju utakmica i trenutno ne znaju za poraz na svom terenu.

Sa druge strane, Majorka se muči, a od zone ispadanja je deli samo dva boda.

Na otvaranju nedeljnog programa gosti su solidno igrali, ali u strelce su se upisivali isključivo igrači Valjadolida.

Vođstvo je doneo Hoakin Fernandes u 40, da bi Enes Unal iz penala u 50. minutu udvostručio prednost.
Konačan rezultat postavio je Sandro Ramires u 90. minutu.

Valjadolid je 10. na tabeli sa 17 bodova, dok Majorka ima šest manje i zauzima 17. mesto u španskom prvenstvu.