Crvena zvezda eliminisana

Izvor: TV Arena Sport, 03.Avg.2016, 08:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde su eliminisani u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona od Ludogoreca (4:2).

Posle 2:2 u Razgradu, bugarski tim je posle produžetaka slavio u Beogradu sa 4:2 (2:2, 2:1) i sasvim zasluženo je prošao dalje.

Vodjstvo Crvene zvezde golom Donalda trajalo je svega sedam minuta, da bi potom Kafu izjednačio za svoj tim.

Lošu odbranu u 40. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << iskoristio je Vanderson i sa nekih 17-18 metara poslao loptu u mrežu.

Na minut do kraja poluvremena Plaštun je isključen posle dva neoprezna starta, ali onda je Kanga napravio glupost – posle kraja poluvremena odgurnuo je protivničkog igrača i zaradio direktan crveni karton.

Zvezda je u nastavku uspela da izjednači preko Ibanjeza iz penala posle faula nad Vijeirom.

U produžecima sledi dominacija bugarskog šampiona i Vanderson koji ubrzo postiže još dva gola za konačnih 4:2.

Crveno-belima ostaje šansa da se domognu Lige Evrope, jer će u petak na žrebu dobiti protivnika.

U plej-ofu su  Dinamo Zagreb, Dandalk, APOEL, Viktorija Plzen i Ludogorec.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na TV Arena Sport...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.