Izvor: TvojPortal.com, 28.Sep.2011, 11:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Starović pokidao ligamente, pauza pola godine
Izvor: Vestionline
Odbojkaški reprezentativac Srbije Saša Starović moraće dugo da pauzira posle velikog peha na debiju za novi klub San Đustino.
Teška povreda Saše Starovića
U nastupu za italijanski San Đustino protiv Vibo Valencije, Starović je doskočio na vlažni deo terena, a posle proklizavanja noge došlo je do ozbiljnije povrede ligamenata.
Preliminarni pregledi odmah su ukazali >> Pročitaj celu vest na sajtu TvojPortal.com << na neophodnost operacije, a posle hirurškog zahvata koji bi u ponedeljak trebalo da se obavi u Peruđi, sledi pauza od najmanje pet meseci.
“Jako mi je žao zbog ovoga što se desilo. Pre svega zbog Saše, ali i zbog celog našeg tima. Njegovo odsustvo će značajno uticati na našu ekipu”, rekao je legendarni italijanski odbojkaš Andrea Sartoreti, sada sportski direktor San Đustina, a svojevremeno petostruki osvajač Svetske lige i zlata na Svetskom prvenstvu i šampionatu Evrope sa “azurima”.
opširnije možete pročitati na ovom linku
odbojkapovreda kolenaSaša Starović














