Izvor: 025info.rs, 08.Feb.2016, 10:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(Odbojka) Apatinke deklasirale Novosađanke

Odbojkašice Apatina pobedile su u Novom Sadu u derbiju kola "B" grupe kadetskog prvenstva Vojvodine  "ŽOK Novi Sad" rezultatom 0:3 ( 22:25,26:28,21:25 ). Apatinke su izdržale početni pritisak Novosađanki i zagospodarile situacijom. Odličnim servisom  Anje Grozdanić prave razliku i dolaze do prednosti 20:16. U završnici seta više raspoloženih igračica imaju odbojkašice Apatina koje zasluženo u svoju korist rešavaju prvi deo igre. U drugom setu potpuno drugačija priča. Razigrale su se domaće odbojkašice i povele sa 11:6. Predvođene sjajnom Sanjom Maleš Apatinke su  uspele su da priđu na minus dva poena 18:20 i najavile dramu. Gošće  su povele prvi put sa 23:22. Apatin potom ne koristi dve set lopte 24:23 i 25 :24. Odgovornost je na sebe preuzela Anja Grozdanić koja je završila ovaj set AS poenom 28:26.U U trećem setu sjajno je svoje napadače razigrala Anđela Puškar jedna od najzaslužnijih za ovakvu igru Apatina (6:1). Domaće...
Pogledaj vesti o: Odbojka,   Apatin

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.