Mešter: Imamo svetlu budućnost

Izvor: B92, 24.Dec.2009, 00:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mešter: Imamo svetlu budućnost

Pre devet godina odbojkaška reprezentacija Jugoslavije, u Sidneju je ostvarila najbolji rezultat u istoriji srpske odbojke osvajanjem zlatne olimpijske medalje.

Pored Vladimira i Nikole Grbića, Ivana Miljkovića i Gorana Vujevića veliki udeo u trijumfu na Olimpijskim igrama imao je i Đula Mešter. Pre nekoliko godina Mešter se oprostio od reprezantativnog dresa, a sada uživa u rodnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Subotici i čeka angažman u grčkom prvenstvu.

U poslednjih pet godina Mešter je igrao u Grčkoj, a trenutno je bez kluba. Pošto je drugi prelazni rok tamo počeo pre samo nekoliko dana nada se da će uskoro naći novi klub.

I dalje igram, poslednjih pet godina sam u Grčkoj. Trenutno sam bez angažmana, ali je pre dva dana počeo drugi prelazni rok i nadam se da ću naći neki klub. Malo je teža situacija jer je svuda recesija, a godine idu i pozicija srednjeg blokera, na kojoj ja igram, više nije toliko popularna. Svi traže igrače na drugim pozicijama, ali videćemo", rekao je Mešter za B92.

Mešter u razgovoru za B92, takođe, govori o rezultatima reprezentacije u 2009. godini, šta misli koji igrač je njegov naslednik, i o podršci za jednog predstavnika Srbije na Dakaru...

Opširan intervju sa Đulom Mešterom možete da pročitate u našoj rubrici ’Intervjui’.
Pogledaj vesti o: Odbojka

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.