Vidić: Rusi, hvala na podršci!

Izvor: Sportski Žurnal, 12.Avg.2011, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić: Rusi, hvala na podršci!

Rusi nisu odoleli Nemanji Vidiću. Autogrami, slikanja, osmesi... Trudio se kapiten Srbije da pronađe vremena za sve, u Moskvi, gradu u kojem je stekao fudbalsku slavu.
Orlovi su poklekli na stadionu Lokomotive, u ulici Čerkasova, dovoljno da Vidić izrazi nezadovoljstvo:

Žao mi je što smo izgubili. Svako ko igra za svoju zemlju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << želi da pobedi, bez obzira na težinu i klasifikaciju utakmice.
Ambijent na meču oduševio je i kapitena Mančester junajteda:
Sjajno sam se osećao, hvala navijačima Rusije na podršci. Nisam iznenađen skandiranjem sa tribina, znam kakve su veze dva naroda. Lepo je bilo i na terenu, pogotovo kad su Rusi skandirali Srbiji.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.