Izvor: Sportski Žurnal, 12.Avg.2011, 13:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vidić: Rusi, hvala na podršci!
Rusi nisu odoleli Nemanji Vidiću. Autogrami, slikanja, osmesi... Trudio se kapiten Srbije da pronađe vremena za sve, u Moskvi, gradu u kojem je stekao fudbalsku slavu.
Orlovi su poklekli na stadionu Lokomotive, u ulici Čerkasova, dovoljno da Vidić izrazi nezadovoljstvo:
– Žao mi je što smo izgubili. Svako ko igra za svoju zemlju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << želi da pobedi, bez obzira na težinu i klasifikaciju utakmice.
Ambijent na meču oduševio je i kapitena Mančester junajteda:
– Sjajno sam se osećao, hvala navijačima Rusije na podršci. Nisam iznenađen skandiranjem sa tribina, znam kakve su veze dva naroda. Lepo je bilo i na terenu, pogotovo kad su Rusi skandirali Srbiji.
Nastavak na Sportski Žurnal...




