Izvor: B92, 18.Jul.2010, 12:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Venger: "Fabregas ostaje"
Menadžer engleskog fudbalskog premijerligaša Arsenala Arsen Venger stavio je tačku na nagađanja oko prelaska Španca Seska Fabregasa u Barselonu.
Venger je poručio da je kapiten londonskog kluba neophodan ekipi sa kojom ima ugovor do 2015. godine, prenose ostrvski mediji.
"Sesk je dokazao svoju privrženost Arsenalu i nagađanja španskih medija, intenzivirana nakon što je "crvena furija" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << osvojila trofej na šampionatu u Južnoj Africi, ostaće za sada na nivou želja", naveo je francuski fudbalski stručnjak.
Venger je podsetio da nije krio svoju želju da Fabregas, koji je u Arsenal došao 2003. kao 16.godišnjak iz Barselonine akademije, ostane u klubu čiji je menadžer još od 1996. i sa kojim je kao prvi strani trener u Engleskoj osvojio duplu krunu 2004. godine.
"Fabregas je kapiten i veoma nam je važan, što smo mu jasno stavili do znanja ne želeći da se obaziremo na ponude drugih klubova", zaključio je najtrofejniji trener u istoriji Arsenala.













