Velika žurka protiv Kelna: Bajernova gol razlika na poslednja tri meča je 18:1!

Izvor: Blic, 27.Feb.2015, 23:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbalski klub Bajern proslavio je 115. rođendan, i to kako - Keln je poražen sa 4:1 (2:1), a ekipa Pepa Gvardiole je na poslednje tri bundesligaške utakmice postigla čak 18 golova.

Hamburger je ponižen sa 8:0, Paderborn sa 6:0, pa se Keln može barem pohvaliti da je postigao gol protiv bavarske mašinerije. Već u 3. minutu je Švajnštajger postigao gol posle kornera koji je izveo Roben, posle je asistirao Riberiju za elegantan udarac po zemlji, a onda je došlo do >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << opuštanja.

Tako je i Udžah smanjio na 2:1 u 46. minutu pred odlazak na pauzu, da bi Roben presudio udarcem glavom. Za kraj, Holanđanin je asistirao Levandovskom za novu radost navijača.