Uživo: Benfika - Zenit 1:0, Arsenal - Milan 3:0, čudo je na pomolu!

Izvor: Blic, 06.Mar.2012, 22:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U utorak će postati poznati prvi četvrtfinalisti evropske fudbalske Lige šampiona. Arsenal će pokušati da pred svojim navijačima nadoknadi poraz od 4:0 protiv Milana, a Benfika poraz od Zenita sa 3:2. Oba meča možete uživo pratiti uz tradicionalni Blicsport.rs prenos iz minuta u minut.

21:57 - Trenutni rezultati

Arsenal - Milan 3:0, Košćelni 7', Rosicki 26', Van Persi 44p (prvi meč 0:4) >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Benfika - Zenit 1:0, Pereira 45+1' (prvi meč 2:3)

21:55 - Milan u ofanzivi

Kako je počelo drugo poluvreme, tako je Milan krenuo u potpunu ofanzivu. Postignu li roso-neri gol, Arsenal će morati da postigne još tri ne bi li prošao dalje!

21:49 - Lazović na terenu

Sa longetom na ruci, Danko Lazović ulazi u igru i nastupaće za Zenit u drugom poluvremenu. Povreda, ipak, nije ozbiljnija i bivši reprezentativac naše zemlje probaće da pogura ekipu iz Sankt Peterburga u četvrtfinale Lige šampiona.

21:48 - Počelo je drugo poluvreme u Londonu

Drugi deo meča u Londonu je upravo počeo. Malo se kasni sa početkom drugog poluvremena u Lisabonu.

Tixy011

Utorak, 06. 03. 2012. 21:33

STO SE NISAM KLADILA!AAA #LIGASAMPIONA. #onokad nikad ne masis pobednika.

Rastko Utorak, 06. 03. 2012. 21:40

Neregistrovan Korisnik

Milan je tako tuzan, moze arsenal da im da jos dva komada pa neka gledaju LS kuci jer za vise i nisu ako ovakvu prednost prokockaju

Wallcott Utorak, 06. 03. 2012. 21:35

ovo je ARSENAL!!!!

21:33 - "Faraon" se obrukao

Mogao je Milan da utiša "Emirejts" u poslednjim trenucima prvog poluvremena, ali je 19-godišnji mladi italijanski reprezentativac egipatskog porekla, El Šaravi, prokockao sjajnu priliku. "Faraon", kako glasi nadimak ovog fudbalera, bio je sam pred Ščešnijem - ali je loptu poslao pokraj stative, pa je poluvreme završeno rezultatom 3:0 za Arsenal. Auh, kakvo prvo poluvreme u Londonu! Kraj poluvremena i u Lisabonu, gde Benfika vodi sa 1:0. Ostanite uz Blicsport.rs, uskoro nastavljamo!

_ra_ Utorak, 06. 03. 2012. 21:33

o.O ne verujem sta gledam...

21:31 - Pereira dovodi Benfiku u vođstvo!

U najgorem mogućem trenutku po Zenit, Benfika stiže do vođstva! Maksi Pereira u prvom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu!

Vicel je šutirao, lopta se odbila pravo do njega, ali je on tada lukavo, petom, proigrao Pereiru - a ovaj odmah uputio u mrežu iza golmana Malafejeva. Sa ovim rezultatom Benfika prolazi dalje!

Dzaleee

Utorak, 06. 03. 2012. 21:30

Wooow kakva tekma! Uzbuljivija nije dugo bila! #ligasampiona

21:29 - Van Persi za 3:0!

Kapiten Arsenala Robin van Persi je izveo jedanaesterac, poslao je loptu u gornji desni ugao gola, Abijati je otišao u dijagonalno suprotnom pravcu, "tobdžije" stižu do 3:0 u 44. minutu! Da li verujete u čudo?

21:28 - Penal za Arsenal!

Penal za Arsenal u 43. minutu! Menzba ruši Oklsejd-Čembrlena!

21:25 - Benfika u ofanzivi, Anjukov sve drži pod kontrolom

Kada god bi Benfika probila prvi bedem Zenita, koji se potpuno povukao od sredine prvog poluvremena, Anjukov bi zaustavio napore Portugalaca da dođu do svog prvog cilja, vođstva u prvih 45. minuta. Ipak, prošlo je 40. minuta, a i dalje je 0:0 u revanšu na koji jie Zenit stigao sa prednošću od 3:2 iz prvog duela.

21:20 - Rosicki se načekao na gol u Ligi šampiona

Tomaš Rosicki je pre ovog gola Milana poslednji put bio strelac za Arsenal u Ligi šampiona sada već davnog 13. septembra 2006, u pobedi nad HSV-om od 2:1.

Povezane vesti: Arsenal u nemogućoj misiji protiv Milana, Zenit brani gol prednosti u Lisabonu Pato se ponovo povredio, propušta revanš sa Arsenalom Novak podržao Milan sa tribina, Ibra mu poklonio dres /video/ Ibrahimović: Bili smo briljantni, ne pobeđuje se Arsenal 4:0 svaki dan Venger: Bili smo katastrofalni, kao i teren u Milanu

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.