Izvor: HotSport.rs, 03.Dec.2014, 14:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TAKO SE TO RADI: Atletiko izbacio navijače iz kluba!

Aktuelni šampion Španije, madridski Atletiko, izbacio je sedmoricu navijača iz kluba zbog sumnje da su učestvovali u tuči kada je poginuo navijač Deportiva iz La Korunje.

Dobro je poznato da u Španiji navijači imaju velikog uticaja na rukovođenje klubom, ali kada se pređe neka granica onda sledi munjevita reakcija uprave, a za to je najsvežiji primer Atletika iz Madrida.
Naime, postoji osnovana sumnja za sedmoricu pristalica ‘jorgandžija’ da su učestvovali u tuči >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << pre tri dana u kojoj je ubijen 43-godišnji navijač Deportiva iz La Korunje Havijer Romero. Fudbalski klub Atletiko Madrid je odmah oštro osudio taj incident, a kao posledica toga osumnjičenim navijačima zabranjen je ulaz na stadion Vinsente Kalderon.
– Među identifikovanima je 15 osoba koji kažu da su navijači Atletiko Madrida, od kojih su sedmorica članovi našeg kluba. Ti članovi su automatski izbačeni iz našeg kluba zbog učešća u fatalnoj tuči, navodi se, između ostalog, u saopštenju madridskog kluba.
Posle ovog nemilog događaja ekstremnoj navijačkoj grupi „Atletiko Front“ takođe je zabranjeno prisustvovanje utakmicama voljenog kluba na svom stadionu.
Podsetimo, 30. novembra došlo je do obračuna navijača Atletika i Deportiva pre njihovog međusobnog duela u kojem je jedna osoba izgubila život, a više od 10 je povređeno.
hotsport.rs

Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.