Šmicer: Rosicki neizvesan za Portugalce

Izvor: Sportski Žurnal, 19.Jun.2012, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šmicer: Rosicki neizvesan za Portugalce

Tim menadžer fudbalske reprezentacije Češke Vladimir Šmicer rekao je da su šanse kapitena Tomaša Rosickog da zaigra u četvrtfinalu evropskog prvenstva protiv Portugalije praktično nikakve.
Šmicer, koji je zajedno sa Rosickim igrao u ekipi na šampionatu 2004, kada je Češka stigla do polufinala, naveo je da prvotimac londonskog Arsenala nije ozbiljno trenirao cele nedelje i da se >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << jošoporavlja od upale Ahilove tetive.

- Šanse da on zaigra u četvrtak praktično su ravne nuli. Rosicki nije trenirao osam dana, samo je vežbao na biciklu, a da bi nastupio na tako teškoj utakmici morao bi u najmanju ruku da ima tri treninga kako bi bio sto posto spreman - rekao je Šmicer češkoj novinskoj agenciji ČTK.
- Rosicki će otputovati sa timom sutra u Varšavu. Odluka da li će igrati u četvrtfinalu prvenstva Evrope biće doneta posle zvaničnog treninga u sredu uveče - poručio je portparol repezentacije Češke Jaroslav Kolar.
Četvrtfinalna utakmica evropskog prvenstva između Češke i Portugalije na programu je 21. juna u Varšavi od 20.45 sati.
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.