Izvor: RTS, 17.Jan.2021, 20:58

Radost u Frankfurtu, Jović dvostruki strelac

Tačno deset minuta trebalo je Luki Joviću da se postigne gol u dresu Ajntrahta. Na dodavanje Kostića, dojučerašnji napadač Reala doveo ekipu iz Frankfurta u vođstvo protiv protiv Šalkea. Kostić zaslužan i za drugi pogodak Jovića.
Filip Kostić je u 72. minutu utakmice sjajno ubacio loptu u kazneni prostor Šalkea, Luka Jović je sjajno reagovao i ubacio loptu u mrežu.

Drugi pogodak, Luka Jović postigao je u poslednjim trenucima >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << meča.
Ajntarht je poveo golom Silve u 28. minutu meča, da bi minut kasnije Hope doneo izjednačenje Šalkeu.
Jović je postigao gol svega deset minuta pošto je ušao u igru.