Izvor: Vesti-online.com, 21.Okt.2011, 13:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Portugalci neće da igraju u Zenici
Fudbalski savez Portugala žalio se Evropskoj fudbalskoj uniji (UEFA) zbog odluke Bosne i Hercegovine da prvu utakmicu dva tima baraža za odlazak na EURO igraju u Zenici.
Utakmica BiH i Portugala u baražu za odlazak na Evropsko prvenstvo u Ukrajinu i Poljsku zakazana je za 11. novembar, dok je revanš četiri dana kasnije u Portugalu.
Portugalci su se odmah nakon žreba u Krakovu žalili na loš teren stadiona >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << "Bilino polje", a predsednik Fudbalskog saveza Portugala Žilberto Madali izjavio je da taj stadion nema uslova za odigravanje utakmice takvog ranga.
"Primili smo zahtev Portugala i zatražili smo izveštaje o stadionima na kojima će se igrati utakmice baraža", rečeno je iz sedišta UEFA, Niona.
UEFA će konačnu odluku o tome da li može da se igra u Zenici doneti tokom naredne sedmice, a rezervno rešenje je da utakmica bude odigrana na stadionu Koševo u Sarajevu.
Revanš baraža Portugal - BiH igraće se na stadionu "La Luš" u Lisabonu.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Nastavak na Vesti-online.com...










