Izvor: Sportski Žurnal, 13.Feb.2012, 16:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pokajnik Tevez se vraća u Siti
Savetnik Karlosa Teveza rekao je da će se argentinski napadač u utorak vratiti u Mančester siti posle tri meseca odsustva iz kluba.
Kako su preneli britanski mediji, Pol Mekarti je rekao da se Argentinac vraća iz domovine jer „želi da ponovo igra fudbal” i da „pomogne Mančester sitiju da osvoji titulu”.
Tevez nije igrao od septembra, pošto se posvađao sa trenerom Robertom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Manćinijem kada je odbio da sa klupe za rezervne igrače uđe u igru tokom utakmice Lige šampiona protiv Bajern Minhena.
Mekarti je kazao da je došlo do „odmrzavanja” u odnosima između Manćinija i Teveza. Britanski mediji procenjuju da je argentinski napadač zbog sukoba sa trenerom izgubio oko 10 miliona funti.
Napadač je tokom zime bio blizu odlaska iz Sitija, međutim nije došlo do transfera u Milan, niti Pari–Sen Žermen.
Nastavak na Sportski Žurnal...






















