Izvor: HotSport.rs, 19.Jun.2016, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROBLEM ZA ITALIJU: Bufon propustio današnji trening

Nove povrede zadaju glavobolje selektoru ‘azura’ Antoniju Konteu.

Golman fudbalske reprezentacije Italije Đanluidji Bufon propustio je današnji trening zbog groznice, saopštio je Fudbalski savez Italije.
‘Sreća u nesreći’ jeste to što je Italija sa dve pobede u prva dva kola već obezbedila plasman u osminu finala, pa se eventualni izostanak Bufona iz poslednje utakmice u grupnoj fazi ne bi previše osetio.
To nije sve. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << I Antonio Kandreva takođe je danas bio odvojen od ekipe, trenirao je sa strane pod budnim okom lekara. Njega muči povrada tetive koju je zaradio u poslednjem meču protiv Švedske u kom je bilo 1:0 za ‘azure’.
Italija meč poslednjeg kola grupe E igraće protiv Republike Irske u sredu od 21 čas u Lilu.
The post PROBLEM ZA ITALIJU: Bufon propustio današnji trening appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.