Kaljari otpustio Donadonija uoči starta sezone

Izvor: Sportski Žurnal, 13.Avg.2011, 18:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaljari otpustio Donadonija uoči starta sezone

Nekadašnji selektor fudbalske reprezentacije Italije Roberto Donadoni smenjen je sa mesta trenera Kaljarija, samo dve nedelje uoči starta novog šampionata u Seriji A.
Klub je završio saradnju sa Donadonijem i njegovim saradnicima. Zahvaljujemo mu se na dosadašnjem radu i želimo sve najbolje u nastavku karijere – piše u saopštenju koje je objavljeno na zvaničnom sajtu Kaljarija.
Italijanski mediji tvrde da je do otkaza došlo posle Donadonijevog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << neslaganja sa odlukom predsednika Masima Ćelina da raskine ugovor sa reprezentativcem Hondurasa Davidom Suazom.
Donadoni je na Sardiniji radio od novembra prošle godine, a minulu sezonu u Seriji A završio je na 14. mestu.
Ovaj legendarni fudbaler Milana i italijanski reprezentativac prethodno je šest meseci bio trener Napolija.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.