Jedan od najtraženijih napadača jasan: Želim samo u Čelsi!

Izvor: Sportske.net, 26.Jan.2019, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jedan od najtraženijih napadača jasan: "Želim samo u Čelsi!"

Hoće li mu se ispuniti želja?

Dvostruki strelac u sinočnjoj pobedi gostiju na Velodromu nastavlja da zaokupljuje pažnju fudbalske javnosti.

Nikolas Pepe je ove sezone odigrao 23 utakmica gde je zabeležio trinaest golova i dodao deset asistencija svojim saigračima.

Već smo pisali da se Arsenal zainteresovao za krilnog igrača iz Obale Slonovače, ali fudbaler je svojom izjavom stavio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << jasno do znanja da u Londonu postoji samo jedan klub za njega.

"Sanjam o Čelsiju, to je jedini klub za koji bih igrao u Premijer ligi", izjavio je Pepe 2017. godine kada je bio igrač Anžera.

Nema sumnje da bi zbog sve većih spekulacija o odlasku Hadson-Odoija i izvesnog letnjeg rastanka sa najboljim igračem "Plavaca", Edenom Azarom, čelnici kluba sa "Stamford Bridža" itekako trebali razmisliti o kupovini odličnog igrača Lila.

Uostalom, iz Lila su dobili i Edena Azara, možda i Pepe krene njegovim stopama...
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.