Izvor: B92, 26.Jan.2018, 00:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Inter napustili Žoao Mario i Barbosa
Fudbalski klub Inter ostao je bez dvojice igrača, pošto su ga napustili Žoao Mario i Gabrijel Barbosa.
Žoao Mario je otputovao u London na lekarske preglede i trebalo bi da potpiše ugovor sa Vest Hemom.
Vezni fudbaler reprezentacije Portugala će, po pisanju italijanskih medija, biti u Vest Hemu na pozajmici do kraja sezone.
Gabrijel Barbosa se vratio u Santos u kom će do kraja godine biti na pozajmici.
Brazilski napadač je u Inter došao upravo iz Santosa za 33 i po miliona evra, ali je samo jednom bio strelac za milanski k
Pogledaj vesti o: London
NEROAZURI OSTALI BEZ DVOJICE IGRAČA: Žoao Mario i Gabrijel Barbosa napustili Inter
Izvor: Kurir, 26.Jan.2018
Fudbalski klub Inter ostao je bez dvojice igrača, pošto su ga napustili Žoao Mario i Gabrijel Barbosa.













