Fudbal: BOR POBEDIO U NEGOTINU, TIMOK REMIZIRAO U ZAJEČARU

Izvor: TimockeVesti.net, 15.Okt.2023, 19:12

Fudbal: BOR POBEDIO U NEGOTINU, TIMOK REMIZIRAO U ZAJEČARU

Bor – Zaječar, 15. oktobar –  Deseto kolo fudbalske zone Istok pripalo je Boru koji je u Negotinu savladao vrlo dobri tim “Hajduk Valjka“ sa 2:1. Timok je u subotu, na svom terenu, igrao nerešeno sa vodećim „Tanaskom Rajićem“ – 2:2 iako je pokazao više od igre. Plavo – beli su, pred kraj, propustili i idealne prilike da pobede.
Slatina je kod kuće deklasirala >> Pročitaj celu vest na sajtu TimockeVesti.net << poslednjeg na tabeli Knjaza iz Trgovišta – 6:2. Zlot i Branik bratski su podelili bodove – 2:2.
Od ostalih susreta pažnju pobuđuju visoke pobede Balkanskog nad Brodoremontom – 7:0 i „Rajka Mitića“ nad Trebičom – 5:1.
U sledećem kolu igraju Bor – Slatina i Lužnica – Zlot. Timok je gost Braniku, „Tanasko“ dočekuje pirotsko Jedinstvo. Favoriti, Bor, Timok i „Tanasko“ očekuju nove bodove i, verovatno, isti redosled na tabeli.
Timok ubedljivo vodi sa 28, „Tanasko“ je drugi sa četiri boda manje. Bor 1919 je treći i od prvog je u minusu velikih šest bodova. Ova trojka, već je vidljivo, boriće se svim snagama za šampiona Istoka. Najviše šansi ima lanjski srpskoligaš, zaječarski Timok.
Članak Fudbal: BOR POBEDIO U NEGOTINU, TIMOK REMIZIRAO U ZAJEČARU se pojavljuje prvo na Borske Narodne Novine.
Pogledaj vesti o: Zaječar

Nastavak na TimockeVesti.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TimockeVesti.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TimockeVesti.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.