Izvor: 025info.rs, 04.Jun.2015, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dunav slomljen u finišu, neka se spremi ČSK

Fudbaleri prigrevačkog Bratstva plasirali su se u polufinale kupa Vojvodine pobedom nad ekipom Dunava iz Starih Banovaca rezultatom 4:3 (1:2). Fudbal koji prelazi okvire srpske svakodnevice viđen je u sredu u Prigrevici. Sedam golova, mnoštvo prilika i lepih poteza, prokret i na kraju zaslužen trijumf domaćih fudbalera. Dugo će se ovih 90 minuta prepričavati, ali vremena za predah nema jer izabranike trenera Živote Gavrilovića uskoro očekuje novi izazov. Gosti su vrlo rano došli do vođstva, ali je Makar poravnao rezultat. Gosti ipak do poluvreme postižu gol te na pauzu odlaze sa minimalnom prednošću. Posle ofanzive domaćih početkom drugog dela Stojšić je poravnao rezultat na 2:2, ali je prekid ponovo bio koban po Prigrevčane, pa tako gosti treći put na ovom meču dolaze do rezultata koji ih vodi u narednu rundu kupa. Tandem Mitrović-Mandić je tada preuzeo stvari u svoje ruke. Najpre je talentovani Paraćinac na privremenom...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.